Voor wie niet in wonderen gelooft
- Studieboek
Een adembenemende reis door het leven van Beata MukarubugaOog in oog met de dood weet Beata op miraculeuze wijze aan zijn greep te ontsnappen. Haar angstaanjagende ontsnapping alleen al rechtvaardigt de titel van het boek 'Voor wie niet in wonderen gelooft', een ontroerende biografie over het leven van Beata Mukarubuga. Dit verhaal vertelt over de verschrikkingen van de genocide die in 1994 uitbrak in Rwanda, waar ook Beata, ... lees meer over dit product
Prijzen gevonden tussen de € 24,99 en € 24,99
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Studieboek
Een adembenemende reis door het leven van Beata Mukarubuga
Oog in oog met de dood weet Beata op miraculeuze wijze aan zijn greep te ontsnappen. Haar angstaanjagende ontsnapping alleen al rechtvaardigt de titel van het boek 'Voor wie niet in wonderen gelooft', een ontroerende biografie over het leven van Beata Mukarubuga. Dit verhaal vertelt over de verschrikkingen van de genocide die in 1994 uitbrak in Rwanda, waar ook Beata, een Tutsi-vrouw, een slachtoffer van werd. Drie maanden lang was ze op de vlucht, met haar eenjarige zoon Lambert op haar rug. Ze overleefde de gruwelijke slachtingen, maar verloor alles wat haar dierbaar was.
Een onmogelijke missie, een ongekende veerkracht
Voor Beata rust nu de bijna onmogelijke taak om in haar eentje een nieuwe toekomst op te bouwen. Op bewonderenswaardige wijze toont ze haar veerkracht en neemt ze afscheid van de naam Beata, om voortaan door het leven te gaan als Mama Lambert. Als lezer worden we meegenomen op haar moeizame weg naar herstel, waar vergeving en verzoening, en een diepgeworteld geloof haar kracht geven voor een hernieuwd bestaan. Het is deze indrukwekkende reis die de basis vormt voor het boek 'Voor wie niet in wonderen gelooft'.
Een bron van hoop en heling
Mama Lambert (1952) is sinds 2002 het hoofd counseling bij Solace Ministries in Rwanda, waar ze overlevenden van de genocide ondersteunt bij het verwerkingsproces. Ondanks alle ontberingen vond ze de moed om weer te gaan studeren en in 2015 voltooide ze met succes haar universitaire studie theologie aan het 'Rwanda Institute of Evangelical Theology'. Haar verhaal is opgetekend door de Nederlandse auteur Hans Dekkers (1946),die ons meeneemt op een reis vol hoop, heling en de kracht van het geloof.
Ontdek het ongelooflijke en inspirerende levensverhaal van Mama Lambert in 'Voor wie niet in wonderen gelooft'. Dit boek zal je hart raken, je bewustzijn vergroten en je inspireren om nooit de hoop te verliezen, zelfs niet in de meest duistere tijden. Een ode aan de menselijke veerkracht en de kracht van liefde en vergeving.
Korte specificaties
Afmetingen
Afmetingen | Afmeting: 24 x 16,5 x 1,7 cm |
Gewicht | 489 g |
Overig
Aanraders | |
Aantal pagina's | 262 pagina's |
Auteur(s) | |
Bindwijze | Paperback |
Boek, ebook of luisterboek? | |
Druk | 1 |
Illustraties | Met illustraties |
Nieuw of tweedehands | |
Studieboek | |
Taal | |
Uitgever | |
Verschijningsdatum | juni 2015 |
Algemeen
EAN | 9789462402263 |
---|