Acco, Uitgeverij Schouder en elleboog
- Studieboek
Revalidatie na Schouder- en Elleboogingrepen: Een Complete Gids voor ZorgverstrekkersChirurgie en revalidatie zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Dit boek biedt een uitgebreide uitleg over de revalidatie na veelvoorkomende schouder- en elleboogingrepen, waarbij zowel de basisprincipes als specifieke chirurgische en revalidatietechnieken worden besproken.Anatomie, Biomechanica en Klinisch OnderzoekIn het eerste deel wo... lees meer over dit product
Prijzen gevonden tussen de € 29,79 en € 29,79
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Studieboek
Revalidatie na Schouder- en Elleboogingrepen: Een Complete Gids voor Zorgverstrekkers
Chirurgie en revalidatie zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Dit boek biedt een uitgebreide uitleg over de revalidatie na veelvoorkomende schouder- en elleboogingrepen, waarbij zowel de basisprincipes als specifieke chirurgische en revalidatietechnieken worden besproken.
Anatomie, Biomechanica en Klinisch Onderzoek
In het eerste deel wordt diep ingegaan op de anatomie, biomechanica en het klinisch onderzoek van de schouder en elleboog. Hier krijgt de lezer een grondige basis om de revalidatie na ingrepen beter te begrijpen.
Diagnostiek, Indicaties en Chirurgische Technieken
In het tweede deel worden moderne concepten rondom diagnostiek en indicaties besproken, samen met de bijbehorende chirurgische technieken. Specifieke aandacht wordt besteed aan mobilisatie, immobilisatie en anti-inflammatoire modaliteiten, gezien vanuit zowel het perspectief van de chirurg als de revalidatiearts en kinesitherapeut.
Postoperatieve Revalidatie en Pijnstilling
Tot slot worden algemene principes van postoperatieve revalidatie en de peri-operatieve pijnstilling gedetailleerd beschreven. Hierbij wordt rekening gehouden met de specifieke behoeften van de patiënten die een schouder- of elleboogingreep hebben ondergaan.
Doelpubliek en Auteurs
Dit boek is niet alleen bedoeld voor orthopedische chirurgen en fysiotherapeuten, maar ook voor huisartsen, sportartsen en kinesitherapeuten. Het is een waardevol naslagwerk voor zorgverstrekkers die regelmatig te maken hebben met de nazorg van patiënten na schouder- en elleboogchirurgie.
De auteurs van dit boek zijn gerenommeerde experts in hun vakgebied. Roger van Riet en Olivier Verborgt zijn beide orthopedisch chirurgen gespecialiseerd in respectievelijk de elleboog en de schouder. Ann Cools is gespecialiseerd in schouderrevalidatie en verbonden aan de UGent. Ellen Hendrickx is anesthesiste en expert in locoregionale anesthesie bij orthopedische ingrepen. Koos van Nugteren is fysiotherapeut gespecialiseerd in orthopedische aandoeningen en heeft zijn eigen particuliere praktijk in Nijmegen, Nederland.
Korte specificaties
Afmetingen
Afmetingen | Afmeting: 24,6 x 19,1 x 1 cm |
Gewicht | 499 g |
Overig
Aantal pagina's | 184 pagina's |
Auteur(s) | |
Bindwijze | Paperback |
Boek, ebook of luisterboek? | |
Co-illustrator | |
Druk | 1 |
Illustraties | Met illustraties |
Illustrator | |
Nieuw of tweedehands | |
Studieboek | |
Studieboek of algemeen | |
Taal | |
Uitgever | |
Verschijningsdatum | Dec-11 |
Algemeen
EAN | 9789033486562 |
---|---|
Merk | Acco, Uitgeverij |