Beginnende communicatie
- Studieboek
- Kaarten inbegrepen
Verbeter de communicatie voor kinderen en volwassenen met Beginnende CommunicatieGoede communicatie tussen ouders en kinderen is van cruciaal belang voor de taalontwikkeling van een kind. Helaas kan het voorkomen dat een kind moeite heeft met communiceren, wat extra begeleiding vereist. Met Beginnende Communicatie kunnen communicatieve functies op een speelse en flexibele manier worden aangeleerd, waarmee zowel kinderen als ... lees meer over dit product
Prijzen gevonden tussen de € 66,94 en € 66,94
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Studieboek
- Kaarten inbegrepen
Verbeter de communicatie voor kinderen en volwassenen met Beginnende Communicatie
Goede communicatie tussen ouders en kinderen is van cruciaal belang voor de taalontwikkeling van een kind. Helaas kan het voorkomen dat een kind moeite heeft met communiceren, wat extra begeleiding vereist. Met Beginnende Communicatie kunnen communicatieve functies op een speelse en flexibele manier worden aangeleerd, waarmee zowel kinderen als volwassen verstandelijk gehandicapten hun intenties beter tot uitdrukking kunnen brengen.
Optimale ontwikkelingsmogelijkheden voor jonge kinderen
Jonge kinderen kunnen met het Beginnende Communicatie programma de mogelijkheid krijgen om actief deel te nemen aan de communicatie door middel van eigen initiatieven. Dit programma biedt hen de nodige tools om zelfstandig met anderen te communiceren en hun taalvaardigheden verder te ontwikkelen. Door de speelse aanpak worden kinderen gestimuleerd om actief deel te nemen aan interactie, wat hun algehele communicatieve vaardigheden ten goede komt.
Verbetering van functioneren voor verstandelijk gehandicapte volwassenen
Beginnende Communicatie is niet alleen geschikt voor kinderen, maar ook voor volwassenen met een verstandelijke handicap. Door het aanleren en hanteren van specifieke communicatieve functies kunnen zij hun functioneren in de dagelijkse leefsituatie aanzienlijk verbeteren. Met de juiste begeleiding kunnen volwassenen met verstandelijke handicaps leren om effectiever te communiceren en zich beter uit te drukken, waardoor ze meer zelfstandigheid en zelfvertrouwen kunnen ervaren.
Met jarenlange ervaring als psycholinguïst en docent bij de afdeling logopedie van de Hogeschool van Utrecht, heeft Leen van den Dungen een programma ontwikkeld dat therapeuten, ouders en begeleiders samen kunnen gebruiken om de communicatievaardigheden van kinderen en volwassenen te verbeteren. Nelleke den Boon, eveneens psycholinguïst en logopedist, heeft haar expertise ingezet om bij te dragen aan het succes van dit programma.
Beginnende Communicatie is dé sleutel tot het stimuleren van optimale communicatieontwikkeling en het vergroten van zelfstandigheid voor kinderen en volwassenen met communicatieproblemen.
Korte specificaties
Afmetingen
Afmetingen | Afmeting: 29,8 x 21 x 1 cm |
Gewicht | 535 g |
Functies
Kaarten inbegrepen |
Overig
Aanraders | |
Aantal pagina's | 206 pagina's |
Auteur(s) | |
Bindwijze | Paperback |
Boek, ebook of luisterboek? | |
Druk | 1 |
Extra groot lettertype | |
Illustraties | |
Studieboek | |
Studieboek of algemeen | |
Taal | |
Uitgever | |
Verschijningsdatum | maart 2001 |
Algemeen
EAN | 9789026516832 |
---|