BEAMZ Rage 1000 Snow sneeuwmachine
Productinformatie
Creëer winterse sferen in huis met de BeamZ RAGE1000SNOW sneeuwmachine
Indrukwekkende sneeuwproductie
Met een vermogen van 1000W zorgt de RAGE1000SNOW voor een indrukwekkende sneeuwproductie. De sneeuwvlokken schieten in grote aantallen en zweven enkele meters door de lucht voordat ze zachtjes op de grond neerdalen. Deze sneeuwmachine is ideaal voor themafeesten, après-skihutten of kerstmarkten, waar je een betoverende wintersfeer wilt creëren.
Gemakkelijk te bedienen
Overzichtelijk vloeistofniveau
Kenmerken van de BeamZ RAGE1000SNOW:
- Realistische sneeuwvlokken dankzij de speciale long-life spuitmond
- LED-verlichte tank voor overzichtelijk vloeistofniveau
- Draadloze afstandsbediening en bedrade afstandsbediening inbegrepen
- Vermogen: 1000W
- Tankinhoud: 2 liter
- Aansluitspanning: 230V/50Hz
- Vermogen: 4,8A
- Afmetingen: 360 x 170 x 225mm