EVID S12.1 12 inch passieve subwoofer 800W
Met hoge excursie en dubbele spreekspoel voor L en R kanalen. . Vermogen van 200 W maakt een maximale geluidsdruk mogelijk van 127 dB (133 dB piek). Crossover inbegrepen. Verkrijgbaar in zwart en . Technische specificaties. Frequentiebereik (-10 dB): 40 Hz - 140 Hz. Gevoeligheid: 104 dB. Maximum SPL (berekend): 127 dB. Vermogen: 200 W (800 W peak). Nominale impedantie: 8 Ohm. Woofer: 12" (305 mm). Aansluitingen: veerbelaste te... lees meer over dit product
Productinformatie
Met hoge excursie en dubbele spreekspoel voor L en R kanalen. . Vermogen van 200 W maakt een maximale geluidsdruk mogelijk van 127 dB (133 dB piek). Crossover inbegrepen. Verkrijgbaar in zwart en . Technische specificaties. Frequentiebereik (-10 dB): 40 Hz - 140 Hz. Gevoeligheid: 104 dB. Maximum SPL (berekend): 127 dB. Vermogen: 200 W (800 W peak). Nominale impedantie: 8 Ohm. Woofer: 12" (305 mm). Aansluitingen: veerbelaste terminal. Max. kabeldiameter 12AWG (2,5 mm). . Kleur: zwart. Afmetingen (H x B x D): 413 x 584 x 303 mm. Gewicht: 17,8 kg. Toepassing. De Electro Voice EVID-S12.1 is een compacte, krachtige, 12" subwoofer met uitstekende prestaties voor de meest veeleisende professionele en commerciële geluidstoepassingen. De EVID-S12.1 is ontworpen en ontwikkeld voor gebruik in indoor en outdoor achtergrond-, voorgrond- en geluidsversterkingstoepassingen. Het is de ideale oplossing voor indoor en outdoor toepassingen zoals restaurants, bars, patio's, winkels, gezondheidsclubs, horeca, themaparken, recreatieve evenementen en anderen. Kenmerken. Het dubbel geventileerde bandpass ontwerp van de EVID-S12.1 maakt flexibele montage en plaatsing mogelijk terwijl het een ongelooflijk consistente basweergave levert. Dankzij het ontwerp met dubbele spreekspoel van de 12" woofer met hoge excursie kunnen linker- en rechterkanalen naar de luidspreker worden geleid, terwijl er crossover-uitgangen zijn voor maximaal 4 satellietluidsprekers tegelijk. Indien gewenst kan de EVID-S12.1 apart van stroom worden voorzien voor nog meer aanwezige prestaties. De EVID-S12.1 is zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan IP54 rating en de weerbestendigheid tegen zon, zout en vocht wordt aangevuld door het gebruik van de uitzonderlijke luidsprekercomponenten. MS-ID: PAH0019395-000. Fabrikant: Electro Voice. PA, Installationstechnik, Subwoofer.